Program
Interpreti
Galerie
Média



K dnešnímu dni
jsme pro Vás
zrealizovali
611
koncertů

Historie Svatováclavského hudebního festivalu


2016

Program SHF 2016



Program: L. van Beethoven - Missa solemnis


Program: Středověká vokální hudba


Program: Skvosty barokní hudby - Händel, Gorczycki





Program: A. Scarlatti - Giuditta





Program: Mozart - Martinů - Bach





Program: Concerti Grossi – Händel, Vivaldi, Locatelli





Program: Solamente Naturali


Program: Concerti Grossi – Händel, Vivaldi, Locatelli


Program: Solamente Naturali


Program: G. Lipkind – Violoncellový recitál


Program: J. D. Zelenka – Psalmi Vespertini I


Program: J. S. Bach - Violoncellová bible


Program: Island Quartet


Program: Island Quartet


Program: R. Baborák a jeho přátelé
Akce 1+1 vstupenka zdarma
Vstupenky na akci 1+1 lze zakoupit pouze v kanceláři Svatováclavského hudebního festivalu nebo 30 min před zahájením koncertu na pokladně v kostele.




Program: Lesk virtuozity duchovních árií českého klasicismu
Akce 1+1 vstupenka zdarma
Vstupenky na akci 1+1 lze zakoupit pouze v kanceláři Svatováclavského hudebního festivalu nebo 30 min před zahájením koncertu na pokladně v kostele.




Program: Sergej Nakarjakov a PKF - Prague Philharmonia


Program: Petr Eben - Job


Program: Jiří Vodička - virtuózní houslové koncerty
Akce 1+1 vstupenka zdarma
Vstupenky na akci 1+1 lze zakoupit pouze v kanceláři Svatováclavského hudebního festivalu nebo 30 min před zahájením koncertu na pokladně v kostele.



Program: Petr Eben - Job


Program: Jiří Vodička - virtuózní houslové koncerty
Akce 1+1 vstupenka zdarma
Vstupenky na akci 1+1 lze zakoupit pouze v kanceláři Svatováclavského hudebního festivalu nebo 30 min před zahájením koncertu na pokladně v kostele.



Program: Collegium 1704: Bach - Zelenka


Program: M. Janková, I. Kahánek – Dvořák, Janáček, Martinů


Program: Francouzská hudba


Program: S. Šaturová, Collegium Marianum – Gloria


Program: Francouzská hudba


Program: S. Šaturová, Collegium Marianum – Gloria


Program: Dvořák, Suk – Smyčcové kvartety


Program: Dvořák, Suk – Smyčcové kvartety


Program: Franz Schubert


Program: Saxofon versus varhany


Program: Saxofon versus varhany


Program: Virtuozita barokní hudby


Program: Virtuozita barokní hudby


Program: A. Dvořák - Svatá Ludmila

2015

Program SHF 2015



Program: J. Haydn – Roční doby
Veolia


Program: Hudba – recitace – tanec


Program: Bruckner – Bach


Program: K. Jenkins - Adiemus


Program: Kühnův dětský sbor


Program: K. Jenkins - Adiemus


Program: Kühnův dětský sbor


Program: Španělské a italské baroko
Acción Cultural Espaňola


Program: Španělské a italské baroko
Acción Cultural Espanola


Program: J. S. Bach – Mše h moll


Program: Varhanní recitál


Program: Bach – Zelenka – Vivaldi


Program: Bach – Zelenka – Vivaldi


Program: E. Dřízgová s JKO


Program: E. Dřízgová s JKO


Program: Vienna 1709


Program: Baborák Ensemble


Program: Hudba rudolfinské Prahy


Program: Hudba rudolfinské Prahy


Program: Baborák Ensemble


Program: Utrpení Panny orleánské


Program: Varhany versus klarinety


Program: Utrpení Panny orleánské


Program: Úcta k Panně Marii


Program: Úcta k Panně Marii


Program: Mozart – Družecký – Rösler
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky


Program: Mozart – Družecký – Rösler
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky


Program: Venecie mundi splendor


Program: Flétnové koncerty


Program: Flétnové koncerty


Program: Beethoven – Brahms


Program: H. Berlioz - Faustovo prokletí

2014

Program SHF 2014



Program: A. Dvořák - Requiem


Program: Martinů, Janáček, Poulenc
Nadace Bohuslava Martinů


Program: Bach v naší době


Program: Bach v naší době


Program: Andrzej Bialko - varhanní recitál


Program: La Grande Chapelle
Velvyslanectví Španělska


Program: La Grande Chapelle
Velvyslanectví Španělska


Program: Spatřil jsem kometu


Program: Tara Fuki - Sens


Program: PhilHarmonia Octet - Kramář, Pavlorek, Mozart


Program: PhilHarmonia Octet - Kramář, Pavlorek, Mozart


Program: Zpívejme, věrní, společně - zpěvy české a německé reformace


Program: Zpívejme, věrní, společně - zpěvy české a německé reformace


Program: Dolcissimi sospiri


Program: Zelenka - Missa Dei Filii, Te Deum
Česko-německý fond budoucnosti


Program: Dvořák, Čajkovskij - Smyčcové sextety


Program: Il Prete Rosso a jeho současníci


Program: Il Prete Rosso a jeho současníci


Program: Pavel Haas Quartet - Dvořák, Janáček
Nadace Leoše Janáčka


Program: Musica Florea - Leoš Janáček a vznik baroka
Nadace Leoše Janáčka


Program: Mendelssohn, Puccini


Program: Collegium 1704 - J. D. Zelenka, G. F. Händel


Program: Zábavné rozhovory


Program: Zábavné rozhovory


Program: F. Benda, C. P. E. Bach, J. G. Pisendel - Houslové sonáty


Program: F. Benda, C. P. E. Bach, J. G. Pisendel - houslové sonáty


Program: Zemlinského kvarteto - Mozart, Brahms


Program: Zemlinského kvarteto - Mozart, Brahms


Program: Francesco Cavalli - Calisto


Program: A. Rejcha - Requiem, A. Dvořák - Te Deum

2013

Program SHF 2013



Program: Mendelssohn - Eliáš


Program: Poulenc, Messiaen, Bruckner, Fiala


Program: Single voice polyphony
Israel Embassy


Program: Přeznívání / Oversounding


Program: Biber, Vivaldi, Kallick, Hoffmeister, Britten


Program: Přeznívání / Oversounding


Program: Biber, Vivaldi, Kallick, Hoffmeister, Britten


Program: J. Massenet - Maří Magdaléna
Dalkia


Program: Kompletní provedení dochovaného díla Bohuslava Matěje Černohorského (1684–1741)


Program: 300 let od narození Jana Zacha


Program: J. S. Bach – Sonáty pro flétnu, cembalo a basso continuo


Program: Petr Eben/Jan Amos Komenský – Labyrint světa


Program: Beethoven, Glazunov


Program: Petr Eben/Jan Amos Komenský – Labyrint světa


Program: Beethoven, Glazunov


Program: Telemann, Fasch, Chinzer, Zelenka
Česko-německý fond budoucnosti


Program: Varhanní recitál


Program: Telemann, Fasch, Chinzer, Zelenka
Česko-německý fond budoucnosti


Program: JAZZ - REYNEK - BAROKO


Program: Varhanní recitál


Program: JAZZ – REYNEK – BAROKO


Program: Sólový recitál


Program: Roby Lakatos a jeho Ensemble


Program: Schütz, Farina, Michna


Program: Musica Globus


Program: Skvosty české duchovní hudby


Program: Musica Globus
Česko-německý fond budoucnosti


Program: Kytarový recitál


Program: Allegri, Novák, Martinů, Tippett


Program: Music Visions


Program: Allegri, Novák, Martinů, Tippett


Program: Vejvanovský, Benda, Janáček, Vivaldi


Program: Vejvanovský, Benda, Janáček, Vivaldi


Program: Varhanní hudba po Johannu Sebastianu Bachovi


Program: Suk, Dvořák, Rachmaninov, Musorgskij
Služby.cz

2012

Program SHF 2012



Program: Mozart, Beethoven [ZRUŠENO]


Program: Zahajovací koncert - Světské a duchovní kantáty J. S. Bacha


Program: F. Schubert


Program: “Pod italským sluncem”


Program: Světské a duchovní kantáty Johanna Sebastiana Bacha


Program: Varhanní recitál


Program: F. Schubert


Program: “Hudba u dvora Bedřicha II. Velikého” (300 let výročí narození)


Program: “Hudba u dvora Bedřicha II. Velikého” (300 let výročí narození)


Program: Schmelzer, Buxtehude, Bach, Biber


Program: Schmelzer, Buxtehude, Bach, Biber


Program: Varhanní recitál


Program: J. D. Zelenka - Missa Sanctissimae Trinitatis ZWV 17


Program: Landini, Machaut, Buene


Program: Landini, Machaut, Buene


Program: Varhanní recitál


Program: “Nářky proroka Jeremiáše F. X. Richtera”


Program: Debussy, Turina, Ravel


Program: Houslový recitál


Program: Brahms, Messiaen


Program: A. Dvořák – Stabat Mater


Program: Varhanní recitál


Program: “Nářky proroka Jeremiáše v hudbě J. D. Zelenky”


Program: A. M. z Otradovic, J. Krček


Program: Varhanní recitál


Program: “Sacrum et profanum”


Program: “Cesty naděje”


Program: “Sacrum et profanum”


Program: “Cesty naděje”


Program: A. Dvořák – Svatební košile

2011

Program SHF 2011



Program: B. Britten – War Requiem


Program: Suk, Pavlorek, Liszt, Grieg


Program: J. D. Zelenka - Sepolcri (Rozjímání u Svatého hrobu)


Program: Boccherini, Mozart, Čajkovskij


Program: Boccherini, Mozart, Čajkovskij


Program: J. S. Bach - Janovy pašije


Program: J. S. Bach - Janovy Pašije


Program: G. Rossini - Stabat Mater


Program: „Dialogo della Madonna“


Program: Pärt, Vasks, Penderecki, Górecki, Gubaidulina


Program: J. S. Bach - Goldbergovy variace


Program: J. S. Bach - Goldbergovy variace


Program: Beethoven, Šostakovič


Program: Dvořák, Čajkovskij


Program: Vivaldi, Händel


Program: W. A. Mozart - Mše c moll


Program: „Telemann in Paris“


Program: „Telemann in Paris“


Program: Albinoni, Vivaldi, Pergolesi, Mozart, Mendelssohn


Program: Albinoni, Vivaldi, Pergolesi, Mozart, Mendelssohn


Program: „Apokalypsa – Zjevení sv. Jana“


Program: Frescobaldi, Vejvanovský, Buxtehude, Caldara, aj.


Program: „Apokalypsa – Zjevení sv. Jana“


Program: G. Mahler - Píseň o zemi, A. Albrecht - Písně
Za podpory Slovenského hudobného fondu
Hudobný fond

a Ministerstva kultúry a cestovného ruchu Slovenskej republiky
Ministerstvo kultúry a cestovného ruchu Slovenskej republiky


Program: Frescobaldi, Vejvanovský, Buxtehude, Caldara, aj.


Program: Telemann, Leclair, Barsanti, Muffat, Bach, Dieupart


Program: Telemann, Leclair, Barsanti, Muffat, Bach, Dieupart


Program: Mozart, Vivaldi


Program: Brahms, Bruckner, Fiala


Program: „Komm, süsses Kreuz“


Program: Mozart, Vivaldi


Program: Brahms, Bruckner, Fiala


Program: „Komm, süsses Kreuz“


Program: Suk, Schönberg, Messiaen

2010

Program SHF 2010



Program: Antonín Dvořák - Svatá Ludmila op. 71


Program: Händel, Bach, Mozart, Schubert, Mendelssohn


Program: Händel, Bach, Mozart, Schubert, Mendelssohn


Program: „Ó vytoužená chvíle“


Program: Pavel Staněk, Jacob de Haan


Program: Francois Couperin: Lecons de Ténébres


Program: Jan z Teplé - Oráč a smrt


Program: Jan z Teplé - Oráč a smrt


Program: Bossi, Wagenseil, Larssons, Janáček


Program: A. Caldara - Magdaléna u nohou Kristových


Program: „Ruské pravoslavné zpěvy“


Program: „Ruské pravoslavné zpěvy“


Program: Bossi, Wagenseil, Larssons, Janáček


Program: Farkas, Bach, Albioni, Dvořák


Program: Haas, Rosseti, Haydn, Honegger


Program: „Fiori musicali“


Program: Albinoni, Händel, Bach, Vaňhal, Bacewicz


Program: Händel, Telemann, Corette, Boismortier, Sciroli


Program: Debussy, Ravel
Koncert pro nemoc zrušen.


Program: Händel, Telemann, Corette, Boismortier, Sciroli


Program: L. Janáček, F. Schubert, B. Smetana
Z důvodu nemoci změna programu.


Program: Mahler, Fauré, Strauss


Program: G. F. Händel - Messiah


Program: Bach, Ysaÿe, Glass, Berio, Middelschulte, Bach


Program: G. F. Händel - Messiah


Program: Bach, Ysaÿe, Glass, Berio, Middelschulte, Bach


Program: Renesanční Jazz


Program: Renesanční Jazz


Program: G. Mahler - Symfonie č. 2


Program: Dvořák, Mozart


Program: Cartellieri, Mozart


Program: Dvořák, Mozart


Program: Bakla, Zalubska, Francesconi, Satoh


Program: J. Ch. Bach, J. M. Bach, J. L. Bach, J. Bach, Eberling, Schutz


Program: Marais, Rebel


Program: K. Szymanowski, A. Dvořák


Program: Ludwig van Beethoven - 9.symfonie

2009

Program SHF 2009



Program: J. Suk, B. Martinů, A. Dvořák


Program: F. Mendelssohn, C. Franck


Program: F. Mendelssohn, C. Franck


Program: J. Suk, L. Janáček, A. Vivaldi


Program: Morten Lauridsen, Jaromír Hnilička - Jazzová mše
Ve spolupráci s Moravským hudebním festivalem 2009.

Bujo Art Production

Sika CZ


Program: J. Zach, F. X. Brixi, G. F. Händel, J. Alain, P. Eben, L. Janáček


Program: J. Zach, F. X. Brixi, G. F. Händel, J. Alain, P. Eben, L. Janáček


Program: Úsvit romantismu


Program: A. Corelli, A. Vivaldi, J. Suk, B. Martinů


Program: M. Preatorius, A. Vivaldi, T. Albioni, F. Liszt, P. Eben, P. Staněk aj.


Program: F. J. Haydn - Stvoření, oratorium pro sóla, sbor a orchestr, Hob. XXI: 2
Dalkia ČR


Program: M. Preatorius, A. Vivaldi, T. Albioni, F. Liszt, P. Eben, P. Staněk aj.


Program: Život a smrt v kantátách J. S. Bacha
Ostravské vodárny a kanalizace a.s.


Program: Život a smrt v kantátách J. S. Bacha


Program: J. M. Leclair, C. Ph. E. Bach, J. S. Bach, J. F. Kleinknecht


Program: J. M. Leclair, C. Ph. E. Bach, J. S. Bach, J. F. Kleinknecht


Program: Flos inter spinas - Kvítí mezi trny


Program: A modo italiano


Program: A modo italiano


Program: J. D. Zelenka, F. X. Thuri, G. F. Händel


Program: J. D. Zelenka, F. X. Thuri, G. F. Händel


Program: W. A. Mozart - duchovní skladby


Program: W. A. Mozart - duchovní skladby


Program: F. Mendelssohn, F. Geminiani, G. Caccini, J. Rokyta jr., J. Tůma, C. Debussy aj.


Program: F. Mendelssohn, F. Geminiani, G. Caccini, J. Rokyta jr., J. Tůma, C. Debussy aj.


Program: J. Haydn, F. Mendelssohn, L. van Beethoven


Program: J. Haydn, F. Mendelssohn, J. Brahms


Program: Flos inter spinas - Kvítí mezi trny


Program: J. D. Zelenka, J. S. Bach


Program: J. D. Zelenka, J. S. Bach


Program: G. F. Haendel - La Resurrezione HWV 47


Program: G. F. Haendel - La Resurrezione HWV 47


Program: F. Mendelssohn, L. van Beethoven


Program: Oktety pro dechovou harmonii


Program: Oktety pro dechovou harmonii


Program: F. Mendelssohn - Symfonie č. 2 g moll op. 52 „Lobgesang“
Metrostav Development

Městská brána v Ostravě

2008

Program SHF 2008



Program: Zahajovací koncert: Ludwig van Beethoven - Missa solemnis D dur, op. 123


Program: Leoš Janáček, Ludwig van Beethoven


Program: Ludwig van Beethoven, Pavel Haas
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.


Program: „Violino virtuoso“


Program: „Violino virtuoso“


Program: J. Suk, J. Novák, L. Janáček, G. Finzi, B. Britten
Petrof


Program: L´Ange et le Diable


Program: L´Ange et le Diable


Program: J. Suk, J. Novák, L. Janáček, G. Finzi, B. Britten
Petrof


Program: Sbor Khorikos, Jaroslav Tůma


Program: Sbor Khorikos, Jaroslav Tůma


Program: J.S. Bach, J. Haydn, A. Vivaldi, F. Mendelssohn - Bartholdy


Program: J.S. Bach, J. Haydn, A. Vivaldi, F. Mendelssohn - Bartholdy


Program: „Caesar vive“


Program: „Caesar vive“


Program: W.A. Mozart, L. Cherubini
Dalkia ČR


Program: W.A. Mozart, L. Cherubini
Bosscan 3c


Program: Hebrejské a jidiš písně


Program: Petrus Wilhelmi de Crudenz, Jan Trojan Turnovský, Jan Campanus, Jan z Lublina, Luys Milan aj.


Program: Petrus Wilhelmi de Crudenz, Jan Trojan Turnovský, Jan Campanus, Jan z Lublina, Luys Milan aj.


Program: Johann Sebastian Bach, Giovanni Battista Pergolesi


Program: J. D. Zelenka – Missa votiva e moll ZWV 18
Koncert pořádaný pod záštitou Ing. Zbyňka Stanjury primátora statutárního města Opavy


Program: Johann Sebastian Bach, Giovanni Battista Pergolesi


Program: J. D. Zelenka – Missa votiva e moll ZWV 18
ADOP - Car, a.s.


Program: Hebrejské a jidiš písně


Program: Hebrejské a jidiš písně


Program: J.S.Bach, A. Dvořák, J. Brahms, F.Liszt, L.Janáček


Program: Sebastian Claren, Martin Smolka, Petr Kotík, Galina Ustwolskaja
Koncert je pořádán ve spolupráci s Ostravským centrem nové hudby.



Program: J.S.Bach, A. Dvořák, J. Brahms, F.Liszt, L.Janáček


Program: „Pocta českým světcům“


Program: Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart


Program: Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart


Program: Závěrečný koncert: Johannes Brahms - Německé Requiem, op. 45
Morys

2007

Program SHF 2007



Program: Zahajovací koncert "Tváře a prameny"


Program: Anna Mikolajczyk, Ars Brunensis Chorus


Program: Anna Mikolajczyk, Ars Brunensis Chorus


Program: Slovenský komorní orchestr Bohdana Warchala, S.Barber, A.Vivaldi a B.Britten


Program: Slovenský komorní orchestr Bohdana Warchala, R.Twardowski, B.Bartók, W.A.Mozart aj.


Program: Slovenský komorní orchestr Bohdana Warchala, S.Barber, A.Vivaldi a B.Britten


Program: L.v.Beethoven, S.Prokofjev a B.Smetana


Program: Vokalis Decalogus (Vokální desatero)


Program: J.S.Bach: Matthäus-Passion (Matoušovy pašije) BWV 244


Program: J.S.Bach: Matthäus-Passion (Matoušovy pašije) BWV 244


Program: Bolívijská barokní hudba


Program: Zapomenuté klenoty raně barokní Moravy


Program: Petr Rajnoha a Ladislav Kozderka


Program: J.Suk: Meditace na staročeský chorál sv.Václave, Fantazie, Serenáda, op.6, A.Dvořák: Biblické písně
Dalkia ČR

Koncert je pořádán ke 100. výročí založení ZUŠ Edvarda Runda ve Slezské Ostravě.


Program: Petr Rajnoha a Ladislav Kozderka


Program: Výročí 440 let od narození Claudio Monteverdiho
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostava a.s.


Program: Petr Kořínek: Todes Fuge, Porta coeli


Program: Petr Kořínek: Todes Fuge, Porta coeli


Program: A.Rejcha, W.A.Mozart a V.M.Jírovec


Program: A.Rejcha, W.A.Mozart a V.M.Jírovec


Program: "Dialog lidského hlasu a strun"


Program: "Dialog lidského hlasu a strun"


Program: A.Pärt, C.Debussy, A.Glazunov a M.Ravel


Program: "VIVAT CAROLUS QUARTUS"


Program: "VIVAT CAROLUS QUARTUS"


Program: "VIVAT CAROLUS QUARTUS"


Program: Hana Blažíková, Tomáš Král, La Gambetta


Program: Hana Blažíková, Tomáš Král, La Gambetta


Program: Alžběta Falcníková, Marie Fuxová, Camerata Janáček


Program: Alžběta Falcníková, Marie Fuxová, Camerata Janáček


Program: Flautando Köln
Bytostav Poruba a.s.


Program: „Čeští vyslanci“


Program: Závěrečný koncert G.Verdi a L.Janáček
Ivitas

2006

Program SHF 2006



Program: Zahajovací koncert L.van Beethoven, W.A.Mozart, G.Mahler
Petrof


Program: A.Vivaldi, O.Respighi, Anonymus, B.Britten


Program: F.Mendelsohn-Bartholdy, W.A.Mozart


Program: J.S.Bach, W.A.Mozart, O.Mácha, A.Schnittke


Program: "Costanza e Clemenza", A.Reichenauer, J.D.Zelenka,


Program: "Costanza e Clemenza", A.Reichenauer, J.D.Zelenka,
Bytostav Poruba a.s.


Program: "Píseň písní Šalomounových" v překladech Jana Amose Komenského a Alexandra Fleka
Morys


Program: "Píseň písní Šalomounových" v překladech Jana Amose Komenského a Alexandra Fleka


Program: Pravoslavné písně


Program: Pravoslavné písně


Program: J.S.Bach, G.P.Telemann
CTP Invest   Rakouské kulturní fórum


Program: A.Vivaldi, O.Respighi, Anonymus, B.Britten


Program: P.J.Vejvanovský, J.S.Bach, W.A.Mozart, A.Glazunov,


Program: "MOZART a hudebníci v Ruppine"


Program: J.M.Hotteterre, R.de Visée, G.Ph.Telemann, J.A.Los


Program: W.A.Mozart, L.Cherubini, M.E.Bossi, S.Mercadante,


Program: W.A.Mozart: Requiem KV 626, Ave verum corpus, Kirchensonaten
Say Development


Program: W.A.Mozart: Requiem KV 626, Ave verum corpus, Kirchensonaten


Program: W.A.Mozart, J.Haydn


Program: W.A.Mozart, A.Dvořák


Program: G.Gastoldi, T.Susato, J.Ch.Pezel, P.Eben, J.S.Bach


Program: G.Gastoldi, T.Susato, J.Ch.Pezel, P.Eben, J.S.Bach


Program: W.A.Mozart, L.Cherubini, M.E.Bossi, S.Mercadante,


Program: J.Zach, W.A.Mozart, A.Vivaldi


Program: J.Suk, W.Kallick, J.V.Stamic, L.Janáček


Program: Projekt 6D: Dimenze ticha
Say Development


Program: "Harmonia ecclesiastica"


Program: "Harmonia ecclesiastica"


Program: Cimbálová muzika Technik
CTP Invest


Program: Jacobus Gallus-Handl, Anton Bruckner


Program: "Stylové imprese"


Program: Závěrečný koncert G.Verdi: Requiem
Morys

2005

Program SHF 2005



Program: Zahajovací koncert


Program: Schola Gregoriana Pragensis / Čeští světci v nebes


Program: Schola Gregoriana Pragensis / Maiestas Dei


Program: Cronica Domus Sarensis


Program: Cronica Domus Sarensis


Program: Vivat Comenius, Alfred Strejček a Štěpán Rak


Program: Vivat Comenius, Alfred Strejček a Štěpán Rak


Program: J.S.Bach, A.Vivaldi, J.Tůma, T.Vitali aj.


Program: J.S.Bach, A.Vivaldi, J.Tůma, T.Vitali aj.


Program: Šárka Trompé-Čurdová a Petr Rajnoha


Program: BACH: Příběh stvoření a pádu člověka


Program: A.Dvořák: Biblické písně


Program: A.Dvořák: Biblické písně


Program: A.Dvořák: Biblické písně


Program: Edita Keglerová a Julie Braná, Ensemble Accento


Program: Edita Keglerová a Julie Braná, Ensemble Accento


Program: Dívčí pěvecký sbor ADASH


Program: J.S.Bach: Mše h moll BWV 232


Program: J.S.Bach: Mše h moll BWV 232


Program: Italské koncerty z Podolince, Solamente Naturali


Program: Italské koncerty z Podolince, Solamente Naturali


Program: Jaroslav Halíř a Petr Čech


Program: Jaroslav Halíř a Petr Čech


Program: Dívčí pěvecký sbor ADASH


Program: Slovenský komorní orchestr B.Warchala


Program: Slovenský komorní orchestr B.Warchala


Program: Musica divina Praga


Program: Musica divina Praga


Program: Musica divina Praga


Program: Alena a Petr Čechovi


Program: Závěrečný koncert A.Dvořák: Requiem

2004

Program SHF 2004



Program: Zahajovací koncert


Program: Igor Františák, Wallingerovo kvarteto


Program: Igor Františák, Wallingerovo kvarteto


Program: Martin Kovařík, Stadlerovo klarinetové kvarteto


Program: Stabat mater pro soprán a orchestr


Program: Stabat mater pro soprán a orchestr


Program: Meditace o naději


Program: Jan z Teplé: Oráč a smrt


Program: Martin Kovařík, Stadlerovo klarinetové kvarteto


Program: Martin Kovařík, sólový recitál


Program: Zbigniew Kaleta, Igor Františák, Janáčkův kom. o.


Program: Z barokních Čech do Slezska s evropskými motivy


Program: Brass 6


Program: Martin Kovařík, Stadlerovo klarinetové kvarteto


Program: Martin Kovařík, Martin Gurbaž


Program: Sedm posledních slov Ježíše Krista na kříži


Program: Stabat mater pro soprán a orchestr


Program: Martina Bačová, Jiří Vodička a Camerata Janáček


Program: Musica aeterna


Program: Musica aeterna


Program: Musica aeterna


Program: Martina Bačová, Jiří Vodička a Camerata Janáček


Program: Jan Kvapil, Rudolf Měřinský, Marcel Vlček


Program: Jan Kvapil, Rudolf Měřinský, Marcel Vlček


Program: Marek Paža, sólový recitál


Program: Jan z Teplé: Oráč a smrt


Program: Jan z Teplé: Oráč a smrt


Program: Opus Italicum


Program: Horae pomeridianae


Program: Barokní hudba pražských chrámů


Program: Závěrečný koncert A.Dvořák: Stabat mater