Program
Interpreti
Galerie
Média

Září 2017
123
4
J. Brahms – Německé requiem
4.09.2017 19:00
Ostrava, Katedrála Božského Spasitele

5
Roman Patočka a jeho přátelé
5.09.2017 18:00
Dětmarovice, kostel sv. Maří Magdalény

6
W. A. Mozart - Requiem
6.09.2017 17:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

Roman Patočka a jeho přátelé
6.09.2017 18:00
Velká Polom, kostel sv. Václava

7
Pärt - Liszt
7.09.2017 18:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

J. S. Bach a jeho synové
7.09.2017 18:00
Dolní Benešov, kostel sv. Martina

8
J. S. Bach a jeho synové
8.09.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Jakuba Staršího

9
Mozart, Dvořák - dechové serenády
9.09.2017 18:00
Ostrava, Husův sbor

10
J. S. Bach – G. Ph. Telemann
10.09.2017 15:00
Hlučín, kostel sv. Jana Křtitele

J. D. Zelenka – Psalmi Vespertini II.
10.09.2017 17:00
Ostrava, kostel Krista Krále

Mozart, Dvořák – dechové serenády
10.09.2017 17:00
Bílovec, kostel sv. Mikuláše

11
J.S.Bach - G. Ph. Telemann
11.09.2017 18:00
Bystřice, Evangelický kostel SCEAV

1213
Členové Škampova kvarteta
13.09.2017 18:00
Zlín, Kostel Panny Marie

Nebeská růže – raně barokní hudba vratislavského archivu
13.09.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Václava

14
Mozart, Haydn, Ryba - flétnové kvartety
14.09.2017 18:00
Paskov, kostel sv. Vavřince

15
Jakub Jan Ryba – Stabat Mater
15.09.2017 18:00
Frýdek-Místek, kostel sv. Jana a Pavla

Mozart – Beethoven / Yoo – Jamník – Koenig
15.09.2017 19:00
Opava, kostel sv. Václava

16
Jakub Jan Ryba – Stabat Mater
16.09.2017 18:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

17
Koncert k 500. výročí publikace Lutherových 95 tezí
17.09.2017 17:00
Český Těšín, Evangelický kostel SCEAV Na Nivách

Houslový recitál Esther Yoo
17.09.2017 18:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

18
Dan Bárta, Robert Balzar trio & Filharmonie Brno
18.09.2017 19:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

19
Francouzská barokní hudba
19.09.2017 18:00
Orlová, kostel Narození Panny Marie

Dvořák, Brahms – smyčcová sexteta
19.09.2017 19:30
Ostrava, kostel sv. Mikuláše

20
Dvořák, Brahms – smyčcová sexteta
20.09.2017 18:00
Frýdlant nad Ostravicí, kostel sv. Bartoloměje

Francouzská barokní hudba
20.09.2017 18:00
Rychvald, Husův sbor

21
J. S. Bach – Goldbergovské variace
21.09.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Ducha

22
Vivaldi, Piazzolla – Osm ročních období
22.09.2017 18:00
Jablunkov, kostel Božího Těla

23
Beethoven – Bruch
23.09.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Cyrila a Metoděje

Vivaldi, Piazzolla – Osm ročních období
23.09.2017 18:30
Albrechtice u Č. Těšína, Farní kostel svatých apoštolů Petra a Pavla

24
Duchovní i světská hudba doby Karla IV.
24.09.2017 17:00
Sudice, kostel sv. Jana Křtitele

Vivaldi, Piazzolla – Osm ročních období
24.09.2017 17:00
Kopřivnice, kostel sv. Bartoloměje

25
Duchovní i světská hudba doby Karla IV.
25.09.2017 18:00
Třinec, Evangelický kostel SCEAV

J. S. Bach – Violoncellové sonáty
25.09.2017 19:00
Bruntál, Evangelický kostel

26
Ostrava Youth Orchestra – G. Rossini
26.09.2017 18:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

Labyrint Lásky
26.09.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Jana Nepomuckého

2728
H. Berlioz – Dětství Ježíšovo
28.09.2017 17:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

2930


Říjen 2017
1
2345678
Rejchovo kvarteto
8.10.2017 15:00
Ostrava, kostel Nanebevzetí Panny Marie

Reichovo kvarteto
8.10.2017 18:00
Frýdek-Místek, kostel sv. Jakuba

9101112131415
Stadlerovo klarinetové kvarteto
15.10.2017 15:00
Jablunkov, kostel Božího Těla

Pavel Kohout
15.10.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Václava

16171819202122
23242526272829
COLLEGIUM MARIANUM
29.10.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Ducha

3031


K dnešnímu dni
jsme pro Vás
zrealizovali
623
koncertů

Interpreti ročníku 2017


Interpreti:
Bernold Philippe (Francie)dirigent
Böhm Henryk (Německo)baryton
Caton Frédéric (Francie)baryton
Cukrová Markétamezzosoprán
Čermák Marekvarhany a varhanní pozitiv
Danel Ewald (Slovensko)housle
Demeyere Ewald (Belgie)cembalo
Droy Sébastien (Francie)tenor
Ehrhardt Maximilian (Německo)harfa
Esfahani Mahan (Írán)cembalo
Fiala Petrsbormistr
Fleková Hanavioloncello
Förster Heiko Mathias (Německo)dirigent
Gatto Paolo (Itálie)dirigent
Geniušas Lukas (Rusko)klavír
Gurbaľ Martin (Slovensko)bas
Hoza Romanbaryton
Hunger Tobias (Německo)tenor
Jamník Tomášvioloncello
Joost Risto (Estonsko)dirigent
Kalvasinska Eva (Polsko)mezzosoprán
Kaňka Michalvioloncello
Koenig Robert (Kanada)klavír
Kruczek Aleksander (Polsko)tenor
Kryshak James (USA)tenor
Kuijken Barthold (Belgie)barokní příčná flétna
Kušteková Michaela (Slovensko)soprán
Luks Václavdirigent
Mašek Liborvioloncello
Nédélec Ronan (Francie)baryton
Ostrý Janflétna
Pacquier Judith (Francie)cink
Pastuszka Martyna (Polsko)housle
Polák Lukášvioloncello
Rosen Rudolf (Švýcarsko)baryton
Sťahel Michal (Slovensko)violoncello
Tanimura Yumiko (Francie)soprán
Toni Massimiliano (Itálie)cembalo
Torgersen Lenkabarokní housle
Viktora Adamdirigent
Wagner Petrviola da gamba
Yoo Esther (USA)housle


Soubory: