Program
Interpreti
Vstupenky

Červen 2018
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Září 2018
12
34
Zahajovací koncert: Janáček / Amarus, Glagolská mše
4.09.2018 19:00
Ostrava, Katedrála Božského Spasitele

5
Janáček, Chopin / Poezie v písních
5.09.2018 18:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

Suk, Janáček, Dvořák / Kvarteta důvěrná
5.09.2018 18:00
Velká Polom, kostel sv. Václava

Koželuh, Haydn / Ariadna na Naxu
5.09.2018 18:00
Dětmarovice, kostel sv. Maří Magdalény

6
Koželuh, Haydn / Ariadna na Naxu
6.09.2018 18:00
Český Těšín, Evangelický kostel SCEAV Na Nivách

JFO / Velkofilm Svatý Václav
6.09.2018 20:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

7
Kožená, Collegium 1704 / Zahrada barokních vzdechů
7.09.2018 18:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

JFO / Velkofilm Svatý Václav
7.09.2018 20:00
Opava, kostel sv. Václava

Pärt, Britten, Hořínka / Dětské hlasy & harfa
7.09.2018 20:00
Nový Jičín, Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie

8
Pärt, Britten, Hořínka / Dětské hlasy & harfa
8.09.2018 16:00
Ludgeřovice, kostel sv. Mikuláše

Blažíková a collegium / Telemann, Händel, Bach
8.09.2018 18:00
Ostrava, Husův sbor

Bach / Fantazie a umění flétny
8.09.2018 18:00
Orlová, kostel Narození Panny Marie

9
Bach / Fantazie a umění flétny
9.09.2018 17:00
Dolní Benešov, kostel sv. Martina

10
Tiburtina Ensemble / Hudební vize Hildegardy z Bingenu
10.09.2018 18:00
Albrechtice u Č. Těšína, Farní kostel svatých apoštolů Petra a Pavla

11
Tiburtina Ensemble / Hudební vize Hildegardy z Bingenu
11.09.2018 18:00
Ostrava, kostel sv. Jakuba Staršího

Bach, Pärt, Katta / Veni Sancte Spiritus
11.09.2018 18:00
Sudice, kostel sv. Jana Křtitele

12
Chang, Patočka, Prause / Dvořák, Brahms a moll
12.09.2018 18:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

13
Fiala / České duchovní sbory
13.09.2018 18:00
Frýdek-Místek, kostel sv. Jana a Pavla

Kumžák / Oratorium Svatý Václav
13.09.2018 19:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

1415
Händel, Bach, Vivaldi / Španělská barokní hodinka
15.09.2018 15:00
Bílovec, kostel sv. Mikuláše

Kuijken, {oh!} / Telemann, Bach, Benda
15.09.2018 18:00
Bystřice, Evangelický kostel SCEAV

16
Kuijken, {oh!} / Telemann, Bach, Benda
16.09.2018 15:00
Příbor, kostel sv. Valentina

Fux, Stözel, Bach / Tebe Bože chválíme
16.09.2018 17:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

17
Zelenka, Bach / Virtuózní triové sonáty
17.09.2018 18:00
Frýdlant nad Ostravicí, kostel sv. Bartoloměje

Esfahani, La Folia / Barokní cembalové skvosty
17.09.2018 19:00
Ostrava, kostel sv. Václava

18
Zelenka, Bach / Virtuózní triové sonáty
18.09.2018 18:00
Rychvald, Husův sbor

19
Zelenka / Psalmi Vespertini III
19.09.2018 18:00
Ostrava, kostel Krista Krále

2021
Orpheus / Pravoslavné sbory
21.09.2018 18:00
Ostrava, kostel sv. Cyrila a Metoděje

Foerster, Haas, Janáček / Z českých luhů a hájů
21.09.2018 19:00
Bruntál, Evangelický kostel

22
Orpheus / Pravoslavné sbory
22.09.2018 15:00
Jablunkov, kostel Božího Těla

23
Kantiléna / Eben, Mendelssohn, Mozart
23.09.2018 17:00
Třinec, Evangelický kostel SCEAV

Pärt / Janovy pašije
23.09.2018 18:00
Ostrava, kostel sv. Václava

24
Janáček, Sommer, Smetana / Balet v kostele
24.09.2018 19:00
Ostrava, kostel sv. Václava

25
Dvořák, Janáček / Mládí a Kreutzerova sonáta
25.09.2018 18:00
Paskov, kostel sv. Vavřince

Faust / Moderní & barokní houslová sóla
25.09.2018 18:00
Ostrava, kostel sv. Jana Nepomuckého

26
Des Prez / Pocta franko-vlámské polyfonii
26.09.2018 18:00
Kopřivnice, kostel sv. Bartoloměje

27
Des Prez / Pocta franko-vlámské polyfonii
27.09.2018 18:30
Hlučín, kostel sv. Jana Křtitele

28
Závěrečný koncert: Dvořák / Stabat Mater
28.09.2018 17:00
Ostrava, Katedrála Božského Spasitele

2930



K dnešnímu dni
jsme pro Vás
zrealizovali
731
koncertů

Interpreti ročníku 2018


Interpreti:
Dashazpěv
Kattavarhany
Benci Jozef (Slovensko)bas
Biron Mor (Izrael)fagot
Chang Hana (USA)housle
Cukrová Markétamezzosoprán
Erler David (Německo)kontratenor
Esfahani Mahan (Írán)cembalo
Espasa Dani (Španělsko)cembalo
Faust Isabelle (Německo)housle
Fedoriv Roman (Ukrajina)zpěv
Fiala Petrsbormistr
Infante Marta (Španělsko)mezzosoprán
Janková Martina (Švýcarsko)soprán
Khavunka Andriy (Ukrajina)zpěv
Konchakivskyy Lyubomyr (Ukrajina)zpěv
Kožená Magdalenamezzosoprán
Kropáčková Alena (Slovensko)mezzosoprán
Kučera Jandirigent
Kuijken Barthold (Belgie)barokní příčná flétna
Kukuruza Petro (Ukrajina)zpěv
Lehotský Michal (Slovensko)tenor
Luks Václavdirigent
Mikuláš Peter (Slovensko)bas
Müller Robin Peter (Německo)
Nouzovský Petrvioloncello
Pastuszka Martyna (Polsko)housle
Petryk Petro (Ukrajina)zpěv
Pihura Semen (Ukrajina)zpěv
Prause Petrvioloncello
Rybakov Kyrill (Rusko)chalumeaux, barokní klarinet
Sadetskyy Oleh (Ukrajina)zpěv
Schicketanz Martin (Německo)bas
Sukhyy Vadym (Ukrajina)zpěv
Svidró Lindabaletní mistr
Tomaštík Eduardtenor, varhanní positiv
Übellacker Margit (Německo)psalterium
Viktora Adamdirigent
Willi Barbara Maria (Německo)cembalo
Witmer Kristen (USA)soprán
Wolff Ulrich (Německo)kontrabas
Wollenweber Dominik (Německo)hoboj


Soubory:
Komorní orchestr Kantiléna
La Folia Barockorchester (Německo)
Vespres d´Arnadí (Španělsko)