Elionor Martinez

Elionor Martinez Lara (Barcelona, ​​1996) vystudovala bakalářský titul na Liceu Conservatoire se stipendiem uděleným Ferrer-Salat Foundation u prof. Dolors Aldea. Vyhrála Salvat Beca Bach 2016, kterou uděluje Bach Zum Mitsingen Barcelona Foundation. V roce 2019 se zúčastnila třetího ročníku soutěže Josep Palet Competition a získala čtyři speciální ceny.

Jako sólistka zpívala mimo jiné Händelova Mesiáše, Bachovo Magnificat, Vivaldiho Gloria, Mozartovu Velkou mši c moll a Requiem a Brahmovo Ein deutsches Requiem. Ztvárnila role v operních produkcích jako Purcellova Dido a Enees, Cimarosa Il Convito, Mozartovo Così fan tutte a Rossiniho La Cenerentola. Zpívala s Bremer Philharmoniker pod taktovkou Hermese Helfrichta a s Bachcelona Consort pod taktovkou Tona Koopmanna. Vystupovala s písňovými recitály ve Švýcarské nadaci pro mladé hudebníky a letos byla součástí festivalu Mizmorim v Basileji.

Pravidelně zpívá s La Capella Reial de Catalunya, diriguje Jordi Savall a Collegium Vocale Gent, diriguje Philippe Herreweghe.

Magisterské studium ukončila loni v létě na Hochschule für Musik Basel u prof. Marcela Boonea, sponzorovaného Salvat Foundation.

K dnešnímu dni jsme pro Vás zorganizovali 1279 Koncertů