Program 2024 / Program 2025

Nadcházející koncerty
ČESKÉ VÁNOCE <hr> Rakovnická hra vánoční
07
12
Hudební výlety
Ostrava-centrum
Divadlo loutek Ostrava
17:00
ČESKÉ VÁNOCE <hr> Rakovnická hra vánoční
06
12
ADAM VÁCLAV MICHNA Z OTRADOVIC <hr> LOUTNA ČESKÁ
01
12
Hudební výlety
Ostrava – Stará Bělá
Kostel sv. Jana Nepomuckého
16:00
ADAM VÁCLAV MICHNA Z OTRADOVIC <hr> LOUTNA ČESKÁ<br><br><sub>ABONENTNÍ CYKLUS
30
11
Hudební výlety
Frýdek-Místek
Zámek Frýdek
Rytířský sál
18:00
BACH / HÄNDEL / ZELENKA
24
11
Hudební výlety
Sudice
Kostel sv. Jana Křtitele
17:00
BACH / HÄNDEL / ZELENKA
23
11
Hudební výlety
Ostrava-Zábřeh
Kostel sv. Ducha
18:00
BACH / HÄNDEL / ZELENKA
22
11
Hudební výlety
Brušperk
Kostel sv. Jiří
18:00
ONDŘEJ RUML & MATEJ BENKO QUINTET<hr>JEŽEK / VOSKOVEC / WERICH
19
11
Hudební výlety
Ostrava-centrum
Fakulta umění Ostravské univerzity
Koncertní sál
19:00
MISTERIOS DEL AMOR <hr> Hudební odkaz sefardských Židů
09
11
Hudební výlety
Kopřivnice
Muzeum nákladních automobilů Tatra
18:00
BENNEWITZOVO KVARTETO <hr> BEETHOVEN / SCHUBERT: VELKOLEPÁ KOMORNÍ HRA
19
10
Hudební výlety
Kopřivnice
Muzeum nákladních automobilů Tatra
18:00
BENNEWITZOVO KVARTETO <hr> BEETHOVEN / SCHUBERT: VELKOLEPÁ KOMORNÍ HRA
18
10
Hudební výlety
Ostrava-centrum
Fakulta umění Ostravské univerzity
Koncertní sál
18:00
BAROKNÍ FANTAZIE <hr> TELEMANN / MARAIS / HOTTETERRE<br><br><sub>ABONENTNÍ CYKLUS
13
10
Hudební výlety
Frýdek-Místek
Zámek Frýdek
Rytířský sál
18:00
BAROKNÍ FANTAZIE <hr> TELEMANN / MARAIS / HOTTETERRE
12
10
Hudební výlety
Ostrava – Stará Bělá
Husův sbor
18:00
ZÁVĚREČNÝ KONCERT <hr> DVOŘÁK: REQUIEM
28
09
ROK ČESKÉ HUDBY, Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Katedrála Božského Spasitele
18:00
ENSEMBLE INÉGAL <hr>  DVOŘÁK: LUŽANSKÁ
27
09
Svatováclavský hudební festival
Frýdek-Místek
Kostel sv. Jana a Pavla
18:00
THE TRIO <hr> MISTŘI ČESKÉ HUDBY
25
09
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Fakulta umění Ostravské univerzity
Koncertní sál
19:00
CAPPELLA MARIANA <hr> HUDBA K VELKOFILMU SVATÝ VÁCLAV
24
09
Svatováclavský hudební festival
Opava
Kostel sv. Václava
19:00
FILIPPO MINECCIA / LES AFFRANCHI·E·S <hr> ITALSKÉ BAROKO
23
09
Svatováclavský hudební festival
Ostrava – Stará Bělá
Kostel sv. Jana Nepomuckého
19:00
CAPPELLA MARIANA<hr>KRYŠTOF HARANT ANEB PUTOVÁNÍ DO SVATÉ ZEMĚ
22
09
ROK ČESKÉ HUDBY, Svatováclavský hudební festival
Hlučín
Kostel sv. Jana Křtitele
18:00
COLLEGIUM MARIANUM <hr> SALVE REGINA
21
09
Svatováclavský hudební festival
Ostrava – Slezská Ostrava
Husův sbor
18:00
CONCERTO AVENTINO / MORE MAIORUM <hr> ADAM MICHNA „SVATOVÁCLAVSKÝ“
20
09
ROK ČESKÉ HUDBY, Svatováclavský hudební festival
Ludgeřovice
Kostel sv. Mikuláše
18:00
VUS ONDRÁŠ <hr> 70 LET: ONDRÁŠOVSKÉ PUTOVÁNÍ
18
09
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Národní divadlo moravskoslezské
Divadlo Jiřího Myrona
19:00
JAN MRÁČEK & PKF <hr> DVOŘÁK / MARTINŮ
17
09
ROK ČESKÉ HUDBY, Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Sál Vesmír
19:00
SLOVENSKÝ KOMORNÍ ORCHESTR<hr>SUK / BELLA / DVOŘÁK
15
09
Svatováclavský hudební festival
Třinec
Evangelický kostel SCEAV
18:00
ENSEMBLE CASTELKORN <hr> ZAHRADNÍ LABYRINT
15
09
Svatováclavský hudební festival
Dětmarovice
Kostel sv. Máří Magdalény
15:00
JANÁČKOVA FILHARMONIE OSTRAVA <hr> VERDI / DVOŘÁK: TE DEUM
14
09
Svatováclavský hudební festival
Ostrava – Mariánské Hory
Kostel Panny Marie Královny
19:00
ENSEMBLE CASTELKORN <hr> ZAHRADNÍ LABYRINT
14
09
Svatováclavský hudební festival
Příbor
Piaristický klášter
Refektář
15:00
PERMONÍK CHOIR KARVINÁ <hr> ARNESEN / JENKINS: ADIEMUS
13
09
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Evangelický Kristův kostel
19:00
MACHINA MUNDI  <hr> JAZZ V MUZEU
12
09
Svatováclavský hudební festival
Kopřivnice
Muzeum nákladních automobilů Tatra
19:00
GUSNAR / CHOPIN UNI CHAMBER ORCHESTRA <hr> SAXOFON A SMYČCE
11
09
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Fakulta umění Ostravské univerzity
Koncertní sál
19:00
MUSICA GLORIA<hr>HÄNDEL: ANTHEMS
08
09
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Kostel sv. Václava
17:00
COLLEGIUM 1704 <hr>  BACH / ZELENKA
07
09
ROK ČESKÉ HUDBY, Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Evangelický Kristův kostel
19:00
BENNEWITZOVO KVARTETO <hr> DVOŘÁK / BRAHMS
07
09
Svatováclavský hudební festival
Albrechtice u Českého Těšína
Evangelický kostel
15:00
VOCES8 <hr> LUX AETERNA
06
09
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-Pustkovec
Kostel sv. Cyrila a Metoděje
19:00
ZAHAJOVACÍ KONCERT <hr> MENDELSSOHN: LOBGESANG
04
09
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Katedrála Božského Spasitele
19:00
DUO SCHELINGEROVÁ & TOKARSKA<hr>PŮVABY FLÉTNY A HARFY
23
06
Hudební výlety
Nová Horka u Studénky
Zámek
Sala terrena
16:00
DUO SCHELINGEROVÁ & TOKARSKA<hr>PŮVABY FLÉTNY A HARFY
22
06
Hudební výlety
Ostrava – Stará Bělá
Husův sbor
18:00
JAZZOVÉ TRIO KAHOMA <hr> IN THE WOODS<br><br><sub>ABONENTNÍ CYKLUS
16
06
Hudební výlety
Frýdek-Místek
Zámek Frýdek
Rytířský sál
18:00
JAZZOVÉ TRIO KAHOMA<hr>IN THE WOODS
15
06
Hudební výlety
Ostrava-centrum
Český rozhlas
Studio S1
19:00
DUO LATO & ZIMKA<hr>TEMPERAMENT KLARINETU A AKORDEONU
08
06
DUO LATO & ZIMKA<hr> TEMPERAMENT KLARINETU A AKORDEONU
08
06
Hudební výlety
Kunín
Zámek Kunín
Půdní galerie
15:00
DUO LATO & ZIMKA<hr> TEMPERAMENT KLARINETU A AKORDEONU
07
06
Hudební výlety
Ostrava-Michálkovice
Důl Michal
Řetízkové šatny
18:00
DUO SYCHA & DVOŘÁK <hr> STOPY FOLKLÓRU V BAROKNÍ HUDBĚ
01
06
Proběhlé koncerty
TRIO FRANTIŠÁK-KAŇKA-KOZÁK<hr>MISTŘI KOMORNÍ HUDBY<br><br><sub>ABONENTNÍ CYKLUS
28
04
Realizováno
Hudební výlety
Frýdek-Místek
Zámek Frýdek
Rytířský sál
18:00
TRIO FRANTIŠÁK-KAŇKA-KOZÁK<hr> MISTŘI KOMORNÍ HUDBY
27
04
Realizováno
Hudební výlety
Ostrava-centrum
Český rozhlas
Studio S1
18:00
VUS ONDRÁŠ  <hr> KROK ZA KROKEM
18
04
Realizováno
Hudební výlety
Krnov
Městské divadlo Krnov
18:00
TRIO NOBLE-SLAVÍK-CLARVIS <hr> JAZZOVÝ KONCERT: NOSTALGIA
13
03
Realizováno
K dnešnímu dni jsme pro Vás zorganizovali 1279 Koncertů