Milí přátelé, od 15. dubna 2020 zveřejňujeme na našich webových stránkách program letošního 17. ročníku Svatováclavského hudebního festivalu

Milí přátelé,


od 15. dubna 2020 zveřejňujeme na našich webových stránkách program letošního 17. ročníku Svatováclavského hudebního festivalu. Ten se bude konat v období od 3. do 28. září v kostelích celého Moravskoslezského kraje. Datum předprodeje vstupenek bude stanoveno na základě rozhodnutí vlády o ukončení zákazu konání kulturních akcí.
Bohužel také náš festival je do značné míry poznamenaný epidemií coronaviru, a proto jsme letošní dramaturgii nemohli naplnit podle původního plánu. Z důvodů uzavření hranic jsme byli nuceni zahraniční interprety, kteří měli na festivalu vystoupit, nahradit českými umělci. Současnou situaci jsme pojali jako novou výzvu, z níž může vzejít množství nových a inspirativních nápadů. Jsme pevně přesvědčeni, že program letošního festivalu vás nezklame, ale naopak ukáže, jak silný kulturní potenciál máme v domácích umělcích.


Sledujte nás také na našem Facebooku, Youtube kanálu a Instagramu, kde vás budeme o zajímavých projektech ve virtuálním prostoru informovat.
Zůstaňte s námi – a především: zůstaňte zdraví a optimističtí, společně to zvládneme!

Těšíme se na vás,

tým Svatováclavského hudebního festivalu

K dnešnímu dni jsme pro Vás zorganizovali 1279 Koncertů