SHF 2021 byl mimořádný – pokračujeme Hudebními výlety

Vážení festivaloví přátelé,

slavnostním závěrečným koncertem věnovaným francouzskému repertoáru skončil letošní 18. ročník našeho festivalu, a již nyní jej můžeme hodnotit jako velice vydařený!

Jsme velice rádi, že jsme letos mohli opravdu uskutečnit naplánovaných 31 koncertů v mezinárodním obsazení a špičkové kvalitě, z nichž mnohé byly naprosto vyprodané, a to včetně posledního koncertu v Katedrále Božského Spasitele.
Děkujeme také za skvělé ohlasy, které jste nám předávali osobně či prostřednictvím e-mailu a sociálních sítí! Je to pro nás velice důležitá zpětná vazba a budeme rádi za další podněty.
Velice nás také těší, že jsme i letos mohli potvrdit výjimečnost SHF jako platformy pro setkávání vlastních interpretů! Během festivalových dnů se mohli setkat umělci z celé Evropy, kteří se nikdy předtím neměli šanci osobně potkat, vyjádřit svůj obdiv či navázat neformální kontakt.

Věříme také, že jsme mohli přivézt opravdu zajímavé projekty a interprety, kdy v této lince chceme dále pokračovat i v příštím roce. Nová dramaturgie SHF 2022 je již na světě – a než ji poodhalíme, můžete se nechat zlákat nabídkou HUDEBNÍCH VÝLETŮ!

Děkujeme za vaši přízeň. I díky vám jsme tu již 18 let.

Váš tým SHF

K dnešnímu dni jsme pro Vás zorganizovali 1288 Koncertů