Světově uznávaní jazzmani vystoupí v ostravském rozhlase

Hudební výlety letos nabídnou dvacítku koncertů. Odstartuje je prvotřídní jazz v podání nové kapely Luboše Soukupa, který ze Skandinávie přijíždí představit své INSPIRACE WEATHER REPORT. Na jeho špičkový mezinárodní kvartet se můžete těšit ve studiu S1 ČRo Ostrava 22. února (19 hod.).
 
Český saxofonista Luboš Soukup je známý svým původním kvartetem nebo z kapel Points, Inner Spaces či Concept Art Orchestra (CAO). Nyní přichází s novým uskupením Machina Mundi: z Dánska přijíždí William Larsson (fender rhodes, elektrický klavír, syntetizátor, efekty), z Kanady kontrabasista Graig Earle a ze Švédska na bicí Daniel Johansson. Frontman Soukup do projektu přináší své propracované kompozice, ve kterých se vznášejí elegantní promyšlené melodie nad bytelnými groovy. Nechybí ani vzrušující sóla, která potěší publikum. Harmonický svět Machina Mundi je temný jako skandinávské nebe a pulsující rytmy kapely jsou živé jako ulice New Yorku.

Pro více informací a předprodej rozklikněte nabídku v programu zde na webu (200,-/150,-/50,-/děti mají na všechny koncerty Hudebních výletů vstup zdarma).

K dnešnímu dni jsme pro Vás zorganizovali 1288 Koncertů