Program
Interpreti
Galerie
Média

Říjen 2017
1
2345678
Rejchovo kvarteto
8.10.2017 15:00
Ostrava, kostel Nanebevzetí Panny Marie

Reichovo kvarteto
8.10.2017 18:00
Frýdek-Místek, kostel sv. Jakuba

9101112131415
Stadlerovo klarinetové kvarteto
15.10.2017 15:00
Jablunkov, kostel Božího Těla

Pavel Kohout
15.10.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Václava

16171819202122
23242526272829
COLLEGIUM MARIANUM
29.10.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Ducha

3031

Koncerty cyklu
Čtvero ročních období

Prosinec 2017
123
45678
Affetto „vokálně-experimentální soubor“
8.12.2017 18:00
Zlín, Evangelický kostel

Adventní koncert - Eva Dřízgová-Jirušová
8.12.2017 18:00
Rychvald, Husův sbor

9
Eva Dřízgová-Jirušová
9.12.2017 15:00
Jablunkov, kostel Božího Těla

Affetto „vokálně-experimentální soubor“
9.12.2017 17:00
Ostrava, kostel Nanebevzetí Panny Marie

Koncertní sbor Permoník ZUŠ Bedřicha Smetany Karviná
9.12.2017 18:00
Frýdek-Místek, Bazilika Navštívení Panny Marie

10
Eva Dřízgová-Jirušová
10.12.2017 15:00
Horní Suchá, kostel sv. Josefa

Adventní koncert - Eva Dřízgová-Jirušová
10.12.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Václava

Koncertní sbor Permoník
10.12.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Ducha

11121314151617
18192021222324
252627
Eva Dřízgová-Jirušová
27.12.2017 17:00
Albrechtice u Č. Těšína, Farní kostel svatých apoštolů Petra a Pavla

28
Eva Dřízgová-Jirušová
28.12.2017 17:00
Ostrava, kostel sv. Jana Nepomuckého

293031

Koncerty prosince 2017


K dnešnímu dni
jsme pro Vás
zrealizovali
676
koncertů

Program ročníku 2017



Program: BESEDA - Kateřina Kněžíková


Program: VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ - Koncert v kostele je zážitek


Program: J. Brahms – Německé requiem


Program: Roman Patočka a jeho přátelé


Program: W. A. Mozart - Requiem


Program: Roman Patočka a jeho přátelé


Program: Pärt - Liszt


Program: J. S. Bach a jeho synové


Program: J. S. Bach a jeho synové


Program: Mozart, Dvořák - dechové serenády


Program: J. S. Bach – G. Ph. Telemann


Program: J. D. Zelenka – Psalmi Vespertini II.


Program: Mozart, Dvořák – dechové serenády


Program: J.S.Bach - G. Ph. Telemann


Program: BESEDA - Tomáš Král


Program: KINO - Farinelli: Il Castrato


Program: Nebeská růže – raně barokní hudba vratislavského archivu


Program: Mozart, Haydn, Ryba - flétnové kvartety


Program: Jakub Jan Ryba – Stabat Mater


Program: Mozart – Beethoven / Yoo – Jamník – Koenig


Program: Jakub Jan Ryba – Stabat Mater


Program: Koncert k 500. výročí publikace Lutherových 95 tezí


Program: Houslový recitál Esther Yoo


Program: Workshop - Koncert v kostle je zážitek


Program: Dan Bárta, Robert Balzar trio & Filharmonie Brno


Program: Workshop - Koncert v kostle je zážitek


Program: Francouzská barokní hudba


Program: Dvořák, Brahms – smyčcová sexteta


Program: Workshop - Koncert v kostle je zážitek


Program: Dvořák, Brahms – smyčcová sexteta


Program: Francouzská barokní hudba


Program: Workshop - Koncert v kostle je zážitek


Program: J. S. Bach – Goldbergovské variace


Program: Workshop - Koncert v kostle je zážitek


Program: Vivaldi, Piazzolla – Osm ročních období


Program: KINO - Mahler


Program: Workshop - Koncert v kostle je zážitek


Program: Beethoven – Bruch


Program: Vivaldi, Piazzolla – Osm ročních období


Program: Workshop - Koncert v kostle je zážitek


Program: Duchovní i světská hudba doby Karla IV.


Program: Vivaldi, Piazzolla – Osm ročních období


Program: Duchovní i světská hudba doby Karla IV.


Program: J. S. Bach – Violoncellové sonáty


Program: Ostrava Youth Orchestra – G. Rossini


Program: Labyrint Lásky


Program: BESEDA - Paolo Gatto, Veronika Holbová, Igor Františák


Program: H. Berlioz – Dětství Ježíšovo


Změna programu a umělců je vyhrazena.