Program
Předplatné
Vstupenky

Květen 2018
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Červen 2018
123
45678
Schumann, Debussy, Ravel / Andělská harfa
8.06.2018 18:00
Hradec nad Moravicí, Zámek Hradec nad Moravicí

9
Schumann, Debussy, Ravel / Andělská harfa
9.06.2018 18:00
Ostrava, Husův sbor

10
Schumann, Debussy, Ravel / Andělská harfa
10.06.2018 15:00
Jablunkov, kostel Božího Těla

Schumann, Debussy, Ravel / Andělská harfa
10.06.2018 19:00
Frýdek-Místek, kostel sv. Jana Křtitele

1112131415
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers / Perly Swingu
15.06.2018 19:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

16
Bialko / Varhanní recitál I.
16.06.2018 18:00
Děrné u Fulneka, Kostel sv. Petra a Pavla

17
Bialko / Varhanní recitál II.
17.06.2018 15:00
Hlučín, kostel sv. Jana Křtitele

18192021222324
2526272829
Fontana, Cima, Locke, Matteis / Diverse bizzarrie
29.06.2018 18:00
Slezské Rudoltice, Zámek Slezské Rudoltice

30
Fontana, Cima, Locke, Matteis / Diverse bizzarrie
30.06.2018 15:00
Orlová, kostel Narození Panny Marie

Mysliveček, Janáček, Dvořák / Smyčcové kvartety
30.06.2018 15:00
Albrechtice u Č. Těšína, Dřevěný kostel sv. Petra a Pavla

Fontana, Cima, Locke, Matteis / Diverse bizzarrie
30.06.2018 18:00
Ostrava, kostel sv. Václava

Mysliveček, Janáček, Dvořák / Smyčcové kvartety
30.06.2018 18:00
Rychvald, Husův sbor




K dnešnímu dni
jsme pro Vás
zrealizovali
717
koncertů

Program 2018



Program: Schumann, Debussy, Ravel / Andělská harfa


Program: Schumann, Debussy, Ravel / Andělská harfa


Program: Schumann, Debussy, Ravel / Andělská harfa


Program: Schumann, Debussy, Ravel / Andělská harfa


Program: Janáček, Brahms, Prokofjev/ Esther Yoo a Czech virtuosi
Janáček Ostrava 2018


Program: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers / Perly Swingu


Program: Bialko / Varhanní recitál I.


Program: Bialko / Varhanní recitál II.


Program: Fontana, Cima, Locke, Matteis / Diverse bizzarrie


Program: Fontana, Cima, Locke, Matteis / Diverse bizzarrie


Program: Mysliveček, Janáček, Dvořák / Smyčcové kvartety
Janáček Ostrava 2018


Program: Fontana, Cima, Locke, Matteis / Diverse bizzarrie


Program: Mysliveček, Janáček, Dvořák / Smyčcové kvartety
Janáček Ostrava 2018


Program: Puschmann / Mše a novodobé premiéry


Program: Janáček, Chopin / Poezie v písních
Janáček Ostrava 2018


Program: JFO / Velkofilm Svatý Václav


Program: Kožená, Collegium 1704 / Zahrada barokních vzdechů


Program: Kumžák / Oratorium Svatý Václav


Program: Janáček, Sommer, Smetana / Balet v kostele
Janáček Ostrava 2018


Změna programu a umělců je vyhrazena.