Program 2021

Proběhlé koncerty
BACH / HÄNDEL / ZELENKA: DUŠE BAROKA
05
12
Realizováno
Hudební výlety
Hlučín
Kostel sv. Jana Křtitele
18:00
BACH / HÄNDEL / ZELENKA: DUŠE BAROKA
04
12
Realizováno
Hudební výlety
Ostrava – Stará Bělá
Kostel sv. Jana Nepomuckého
18:00
BACH / HÄNDEL / ZELENKA: DUŠE BAROKA
03
12
Realizováno
Hudební výlety
Dolní Benešov
Kostel sv. Martina
18:00
LÉTAJÍCÍ RABÍN / TRADIČNÍ ŽIDOVSKÁ HUDBA
28
11
Realizováno
Hudební výlety
Jablunkov
Kostel Božího Těla
16:00
LÉTAJÍCÍ RABÍN / TRADIČNÍ ŽIDOVSKÁ HUDBA
27
11
Realizováno
Hudební výlety
Ostrava – Stará Bělá
Husův sbor
18:00
LÉTAJÍCÍ RABÍN / TRADIČNÍ ŽIDOVSKÁ HUDBA
26
11
Realizováno
Hudební výlety
Orlová
Evangelický kostel
18:00
MOZART / BEETHOVEN / HOLLOWAY: SVĚTOVÁ PREMIÉRA
21
11
Realizováno
Hudební výlety
Kunín
Velký sál zámku Kunín
17:00
MOZART / BEETHOVEN / HOLLOWAY: SVĚTOVÁ PREMIÉRA
20
11
Realizováno
Hudební výlety
Muzeum potravin a zemědělských strojů – Ostrava 18:00
BACH / HÄNDEL / ZELENKA: DUŠE BAROKA
14
11
Realizováno
Hudební výlety
Brušperk – Kostel sv. Jiří 18:00
BACH / HÄNDEL / ZELENKA: DUŠE BAROKA
14
11
Realizováno
Hudební výlety
Dětmarovice – Kostel sv. Máří Magdalény 15:00
BACH / HÄNDEL / ZELENKA: DUŠE BAROKA
13
11
Realizováno
Hudební výlety
Bolatice
Kostel sv. Stanislava
18:00
RUDOLF ANTONÍN DVORSKÝ: ROZTANČENÁ 30. A 40. LÉTA
31
10
Realizováno
Hudební výlety
Jablunkov – Sál radnice Jablunkov 16:00
RUDOLF ANTONÍN DVORSKÝ: ROZTANČENÁ 30. A 40. LÉTA
30
10
Realizováno
Hudební výlety
Ostrava – Český rozhlas Studio S1 18:00
RUDOLF ANTONÍN DVORSKÝ: ROZTANČENÁ 30. A 40. LÉTA
29
10
Realizováno
Hudební výlety
Orlová
Evangelický kostel
18:00
FARKAS / BACH / DVOŘÁK: BIBLICKÉ PÍSNĚ
15
10
Realizováno
Hudební výlety
Nýdek – Evangelický kostel 18:00
ZÁVĚREČNÝ KONCERT <hr> Poulenc & Saint-Saëns – Francouzská genialita
28
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Katedrála Božského Spasitele
19:00
FILIPPO MINECCIA <hr> Italské baroko pro kontraalt
27
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava – Stará Bělá
Kostel sv. Jana Nepomuckého
19:00
ENSEMBLE INÉGAL <hr> Zelenkova mše ke sv. Cecílii
26
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-Svinov
Kostel Krista Krále
16:00
FILIPPO MINECCIA <hr> Italské baroko pro kontraalt
25
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Hlučín
Kostel sv. Jana Křtitele
18:00
HÄNDEL / LECLAIR <hr> Ve službách princezny Anny
23
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Dolní Benešov – Zábřeh – Kostel sv. Urbana 18:00
BALADA PRO BANDITU
22
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Evangelický Kristův kostel
19:00
HÄNDEL / LECLAIR <hr> Ve službách princezny Anny
22
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Opava – Kostel sv. Hedviky 19:00
MILOŠ ŠTĚDROŇ <hr> Balada pro banditu
22
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Knihcentrum 17:00
KARIN LEDNICKÁ <hr> Šikmý kostel
21
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Karviná – Šikmý kostel sv. Petra z Alkantary 19:30
MOZART <hr> Gran partita
21
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Karviná – Šikmý kostel sv. Petra z Alkantary 18:00
ENSEMBLE CASTELKORN <hr> Italské inspirace
19
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Kopřivnice
Kostel sv. Bartoloměje
18:00
ORPHEUS <hr> Pravoslavné sbory
19
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ludgeřovice
Kostel sv. Mikuláše
15:00
ORPHEUS <hr> Pravoslavné sbory
18
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Sudice – Kostel sv. Jana Křtitele 18:00
ENSEMBLE CASTELKORN <hr> Italské inspirace
18
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Jablunkov
Kostel Božího Těla
15:00
LITEVSKÝ BIRBYNE & AKORDEON <hr> Globe Suite
17
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Albrechtice u Českého Těšína
Evangelický kostel
18:00
LITEVSKÝ BIRBYNE & AKORDEON <hr> Globe Suite
16
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Velká Polom
Kostel sv. Václava
18:00
DVOŘÁK <hr> Svatá Ludmila
15
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava – Mariánské Hory
Kostel Panny Marie Královny
19:00
COLLEGIUM 1704 <hr> Bach / Zelenka
14
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Evangelický Kristův kostel
19:00
LA GRANDE CHAPELLE <hr> Španělská královská hudba
13
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Frýdek-Místek
Kostel sv. Jana a Pavla
19:00
FLÉTNA & CEMBALO <hr> Corelly de la France
12
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Nová Horka – Zámek, kaple Nalezení sv. Kříže 15:00
COLLEGIUM MUSICALE <hr> Pärt – Estonské sbory
11
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Kostel sv. Václava
19:00
FLÉTNA & CEMBALO <hr> Corelly de la France
11
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Rychvald
Husův sbor
18:00
VERDI <hr> Messa da Requiem
10
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava – Mariánské Hory
Kostel Panny Marie Královny
19:00
SAXOFONY & AKORDEON <hr> Bach – Piazzolla
10
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Paskov
Kostel sv. Vavřince
18:00
SAXOFONY & AKORDEON <hr> Bach – Piazzolla
09
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Orlová
Evangelický kostel
18:00
COTATCHA ORCHESTRA <hr> Bigbandová elektronika
08
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Evangelický Kristův kostel
19:00
COLLEGIUM MARIANUM <hr> Lilium mezi trním
08
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Opava – Kostel sv. Václava 18:00
SHF & JFO <hr> Monumentální projekty
08
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Knihcentrum 16:00
COLLEGIUM MARIANUM <hr> Lilium mezi trním
07
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Kostel sv. Václava
18:00
FEDERICO COLLI <hr> Klavírní recitál
05
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava – Slezská Ostrava
Husův sbor
19:00
BENNEWITZOVO KVARTETO <hr> Dvořák – Kvintety
05
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava – Slezská Ostrava
Husův sbor
15:00
BENNEWITZOVO KVARTETO <hr> Ruská komorní hudba
04
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava – Slezská Ostrava
Husův sbor
19:00
KLAVÍRNÍ KVARTETO JOSEFA SUKA <hr> Suk / Janáček / Vasks
04
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava – Slezská Ostrava
Husův sbor
15:00
ZAHAJOVACÍ KONCERT <hr> Rossini – Petite Messe Solennelle
03
09
Realizováno
Svatováclavský hudební festival
Ostrava-centrum
Katedrála Božského Spasitele
19:00
RADEK BABORÁK & ORQUESTRINA
15
07
Realizováno
Hudební výlety
Ostrava – Důl Hlubina 20:00
DRUŽECKÝ / PIAČEK / MOZART: MOZARTŮV KOUZELNÝ (BASETOVÝ) ROH
13
06
Realizováno
DRUŽECKÝ / PIAČEK / MOZART: MOZARTŮV KOUZELNÝ (BASETOVÝ) ROH
12
06
Realizováno
Hudební výlety
Albrechtice u Českého Těšína
Evangelický kostel
19:00
DRUŽECKÝ / PIAČEK / MOZART: MOZARTŮV KOUZELNÝ (BASETOVÝ) ROH
12
06
Realizováno
Hudební výlety
Ostrava – Stará Bělá
Husův sbor
16:00
DRUŽECKÝ / PIAČEK / MOZART: MOZARTŮV KOUZELNÝ (BASETOVÝ) ROH
11
06
Realizováno
Hudební výlety
Frýdek-Místek – Rytířský sál frýdeckého zámku 18:00
K dnešnímu dni jsme pro Vás zorganizovali 1204 Koncertů